Hotel Český Krumlov Konvice

V historickém centru města Český Krumlov, jen několik kroků od náměstí stojí hotel "Konvice". Budova hotelu (první písemná zmínka z roku 1539) prošla v roce 1992 celkovou rekonstrukcí. Díky architektonicky zajímavé technologii, která připomíná pana Eschera, nenajdete dva stejné pokoje.

Restaurace Konvice
Známá restaurace Konvice se 130 místy je otevřená každý den od 8:00 do 22:00 a po celý den nabízí teplou kuchyni. Věnovat se Vám bude příjemný personál. Kuchyně se specializuje hlavně na tradiční česká jídla, ale i na mezinárodní kuchyni, kterou restaurace také vyniká, včetně nabídky čerstvých ryb a zvěřiny, a nechybí sladkosti, moučníky, dorty a dezerty.

Chloubou restaurace je domácí pálenková galerie s několika druhy šnapsu. Dvakrát týdně večer pro Vás hraje "Krumlovské kytarové duo", objednat lze i dechovou hudbu či cikánskou kapelu. Restaurace je schopna kvalitně a rychle odstravovat i větší skupiny. Nabízí výběr z menu či alla card.

K dispozici "Pasovská vinárna" a "Krumlovská vinárna" s kapacitou 50 míst. V letním období je příjemné strávit oběd či večeři na krásné terase s nádherným výhledem na Krumlovský zámek a staré město.

Hotel Konvice pokoje
Pokoj č. 3
- Prostorné apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi. Vysoký rustikální dubový strop a parket s hřebenovým vzorem navozují u hostů příjemný pocit pohodlí. Při každoročních "Slavnostech růže" nabízejí tyto pokoje ideální pohled na tradiční průvody, které jsou vidět doslova z první řady.

Pokoj č. 6 - S terasou, ze které je jedinečný výhled na historický střed města a zámeckou věž.

Pokoj č. 8 - Apartmá s plochou 60 m2, poskytuje velkorysý prostor, součástí je plně vybavená kuchyňka.

Pokoj č. 9 - ořechový pokoj, ne proto, že by v něm byl použit tento druh dřeva, ale pokud se díváte z okna nebo trávíte čas na balkóně, neujde Vám přítomnost velkého, nádherně vzrostlého ořechu.

Pokoj č. 11 - Toto apartmá ocení čtyřčlenná rodina. Nabízí dvě oddělené ložnice, dvojlůžko může být na Vaše přání také odděleno. Prostorná koupelna má sprchu, vanu, bidet a WC. Z balkónu je neopakovatelný výhled na zámecký areál a historické centrum města Český Krumlov.

Pokoj č. 12 - Po náročném dni, plném kulturních zážitků a dojmů, si můžete odpočinout na pohodlném lůžku při pohledu na 500 let starý vyřezávaný dřevěný strop. Takové prostředí jen dovrší středověké dojmy a umožní ocitnout se alespoň na okamžik o několik století zpět.

Rodina von Wallbrunnových se těší na Vaši návštěvu a přeje Vám příjemný pobyt v Českém Krumlově, nazývaném právem "perla jižních Čech".

Hotel Český Krumlov Konvice - K hotelu přísluší parkovištěHotel Český Krumlov Konvice - disponuje restauracíHotel Český Krumlov Konvice - disponuje vinárnouHotel Český Krumlov Konvice -  je k dispozici připojení na internetHotel Český Krumlov Konvice -  je k dispozici letní terasaHotel Český Krumlov Konvice - disponuje kavárnouHotel Český Krumlov Konvice - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Český Krumlov Konvice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Krumlov Konvice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Konvice, Horní 144
Český Krumlov 38101 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Cesky-Krumlov-Konvice@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Konvice ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: